Support Chat

Sprzęt Crossfit

Sprzęt Crossfit Jest 18 produktów.

Ten rodzaj treningu zyskuje sobie coraz większą popularność. Ze względu na możliwość osiągnięcia dobrych efektów, a także możliwość ćwiczenia w każdym miejscu, nie ma się co dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na crossfit. Sprzęt do tego rodzaju aktywności pełni ważną rolę, gdyż pozwala nam na urozmaicenie planu treningowego, a także wykonywanie ćwiczeń, które stymulują do wysiłku różne partie mięśni na całym ciele.

W ofercie Athlet’s World znajdziecie szeroki asortyment sprzętu do crossfitu. Proponujemy wam doskonałe do stretchingu gumy Power Band we wszystkich kolorach, skakanki do ćwiczenia kondycji oraz wydolności krążeniowej i oddechowej, piłki treningowe, a także wałki do masażu. Dzięki tym akcesoriom wasz trening siłowy i wydolnościowy będzie bardziej urozmaicony, jeszcze intensywniejszy, co z kolei przełoży się na szybsze osiąganie zaplanowanych efektów.

Osobom, które poszukują sprzętu crossfit do domowego użytku polecamy uchwyt do lin i pasów. Przy jego pomocy wykonamy szereg ćwiczeń z własną masą ciała, chociażby przy użyciu gum Power Band. Nieodzowny będzie również drążek do zawieszenia pomiędzy futryną drzwi, dzięki któremu przećwiczymy mięśnie grzbietu. Ciekawym rozwiązaniem zarówno dla klubów fitness, jak i też dla klientów indywidualnych jest trampolina z uchwytem.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 18 elementów