Support Chat

Kurtka Under Armour Coldgear Infrared Chrome Lite - czarna

Kurtka Under Armour Coldgear Infrared Chrome Lite - czarna

Nowy produkt

- Kurtka po złożeniu zmieści się w małej kieszonce

- Ultra-lekka, półprzeźroczysta nylonowa tkanina ochroni Cię przed złymi warunkami pogodowymi

- ColdGear® Infrared – miękka przewodząca ciepło warstwa wewnętrzna, na długo zatrzymuje ciepło wytworzone przez ciało

- Odblaskowe grafiki & logo – zapewnia  bezpieczeństwo po zmroku

- Otwory na kciuki

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

209,00 zł brutto

-140,00 zł

349,00 zł brutto

Więcej informacji

Kurtka Under Armour Coldgear Infrared Chrome Lite. Wiatroszczelna  wykonana w technologi ColdGear® Infrared – miękka przewodząca ciepło warstwa wewnętrzna, absorbuje i na długo zatrzymuje ciepło wytworzone przez ciało całości z poliestru.

Kurtka po złożeniu zmieści się w małej kieszonce. Niewiarygodnie lekka nylonowa tkanina chroniąca przed złymi warunkami pogodowymi , kolekcja Infrared jest tak samo lekka jak klasyczny baselayer, niemniej jednak rozgrzewa ciało zdecydowanie szybciej, skuteczniej i na dłużej.

W tej kurtce ciało pozostanie suche dzięki Systemowi Odprowadzania Wilgoci, które zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Odblaskowe grafiki i  logo zapewnią Ci bezpieczeństwo po zmroku,otwory na kciuki

W nowym sezonie Under Armour przedstawia tkaninę ColdGear® Infrared. Ekskluzywny, technologiczny wzór, po wewnętrznej stronie tkaniny, który nie tylko wygląda oryginalnie ale maksymalnie zatrzymuje ciepło ciała. Waga pozostaje niezmieniona, kolekcja Infrared jest tak samo lekka jak klasyczny baselayer, niemniej jednak rozgrzewa ciało zdecydowanie szybciej, skuteczniej i na dłużej.
Kolekcja Infrared to nie tylko baselayer, to również kurtki, luźne bluzy, czapki czy rękawiczki. Unikalny opatentowany wzór graficzny to ceramiczna powłoka, która przewodzi, absorbuje oraz zatrzymuje ciepło ciała niezwykle skutecznie. Jak dotąd najbardziej skuteczny system przewodzenia ciepła jaki został kiedykolwiek stworzony.

* – Rozmiary w poniższej tabelce podane są jako uśrednione wartości
dla produktów Under Armour. Rozmiary konkretnego modelu mogą
nieznacznie odbiegać od podanych powyżej, również z racji różnych
krojów (loose, compression, fitted).

30 innych produktów w tej samej kategorii: