Support Chat

Leginsy

Leginsy Jest 23 produktów.

Dla kobiet ćwiczących na siłowni bardzo ważna jest również estetyka odzieży, w której przychodzą na trening. Dlatego też dostępne w naszej ofercie legginsy sportowe damskie, to produkty, które są odpowiedzią na zróżnicowane gusta i potrzeby kobiet. Proponujemy wam odzież takich marek jak Endorfina, Extreme Hobby, Wake Up Squat czy Under Armour. Wszystkie nasze propozycje to ubrania przystosowane do intensywnych treningów.

Legginsy Endorfina czy Wake Up Squat są elastyczne i zapewniają mobilność podczas treningu. Odpowiednia mieszanka rozciągliwych materiałów nie krępuje ruchów podczas ćwiczeń. Co jest szczególnie istotne, w przeciwieństwie do klasycznego wariantu tego ubrania wykonanego ze zwykłej bawełny, materiał naszych sportowych, damskich spodni nie prześwituje, a także bardzo dobrze odprowadza pot i wilgoć na zewnątrz.

Legginsy Endorfina czy Extreme Hobby to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które lubią kolorowe wzory. Wake Up Squat to produkty w klasycznych barwach, szarej lub czarnej. Z kolei damska wersja spodni Under Armour jest dedykowana dla wszystkich kobiet, które lubią uprawiać sport na zewnątrz o każdej porze roku.

Wszystkie modele dostępne są u nas w pełnym przekroju rozmiarów.

na stronę
Pokazuje 1 - 9 z 23 elementów