Support Chat

Gumy

Gumy Jest 8 produktów.

Proponujemy Państwu sprzęt, który poszerzy wasze możliwości treningowe i doskonale sprawdzi się w stretchingu, jak i też w ćwiczeniach z własną masą ciała. Guma Power Band dedykowana jest zarówno dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z siłownią i chcą nauczyć się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, jak i też dla osób z większym doświadczeniem, którym zależy na poprawie motoryki mięśniowej.

Można ją wykorzystać jako stabilizator podczas podnoszenia ciężarów czy też podciągania się na drążku. Guma Power Band marki Just7Gym dostępna jest w naszej ofercie w kilku różnych wariantach, które różnią się kolorem, a co za tym idzie oporem, stawianym podczas wykonywania ćwiczenia. Dla początkujących dobrym rozwiązaniem będzie żółta lub czerwona (4-8 i 8-10 kg oporu), z kolei dla osób, które preferują bardzo intensywny trening właściwa jest wersja pomarańczowa lub szara (50-55 i 56-66 kg oporu).

W Athtlet’s World ten rodzaj sprzętu treningowego dostępny również w kieszonkowej wersji Mini, a także w postaci uniwersalnych, ponad 2-metrowych taśm.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów