O nas

Kiedy przyszedł pomysł na zrobienie sklepu wiedzieliśmy że nie może to być kolejny zwykły sklep sportowy. Wiedzieliśmy że musi on zawierać swoją ideologie, swój pomysł na siebie i chcąc czy nie chcąc musi mieć ten swój charakter

Tak właśnie powstał Athlete's World. Sklep który jest od podstaw przeanalizowany w oparciu o najnowsze trendy oraz przy pomocy najlepszych sportowców, a co za tym idzie, najlepszych fachowców od sprzętu i odzieży wybraliśmy naszym zdaniem najciekawszy asortyment, który będzie oczywiście stale się rozbudowywał.

Wprowadziliśmy do sprzedaży produkty znanych marek m.in Under Armour ,Nebbia, Just7Gym, Endorfina Wear , Wake Up Squat, Mcdavid. Znajdziecie u nas sporo sprzętu nadającego się do treningu crossfit ale oczywiście nie tylko. Wszelkie skakanki, gumy, maty do ćwiczeń itp. Rozszerzyliśmy naszą ofertę również o niezbędne suplementy diety marki Formotiva.

Athletes's World jest świetnym miejscem gdzie można modnie ubrać się na siłownie oraz kupić znakomitej jakości sprzęt nie wydając przy tym wielkich pieniędzy. Świetna obsługa na pewno stanie na wysokości zadania i pomoże w doborze potrzebnej nam rzeczy.