Support Chat

Hero

Bez wątpienia jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek na polskim rynku sportowej odzieży. Hero Sport oferuje szeroki asortyment ubrań treningowych, które sprawdzą się zarówno podczas ćwiczenia na siłowni, jak i też w trakcie przygotowań skupionych na poprawie kondycji i motoryki.

W promowanie marki zaangażowani są reprezentanci Polski Tomasz Kaczor i Karol Robak, zawodnicy MMA Marcin „Różal” Różalski i Łukasz Bieńkowski, a także znane postacie sceny hip-hopowej jak Kaczor czy DJ Decks.

Odziez Hero Sport to produkty wykonane z najwyższej jakości tkanin, tak aby gwarantowały komfort użytkowania, a także były wytrzymałe przez kilka sezonów. W Athlet’s World proponujemy wam męskie i damskie bluzy z kapturem, t-shirty,, longsleevy a także spodnie dresowe czy kurtki ortalionowe. Ubrania świetnie nadają się do treningu, a także noszenia na co dzień w sportowej stylizacji. Pełna rozmiarówka dostępna zarówno w naszym poznańskim sklepie stacjonarnym, jak i też w sprzedaży internetowej.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.